Адаптація до законодавства ЄС. Впровадження в Україні європейських норм: у фокусі малі та середні виробники аграрної продукції

Протягом тренінгу члени громадських організацій, сільськогосподарські виробники та усі присутні  розглядали питання впровадження в Україні європейських норм, а саме переваги для виробників та споживачів. Далі розглядали проекти, що допомагають в адаптації та їх вплив на розвиток малих та середніх виробників. Обговорення визвало питання вибору типу суб'єкта господарювання та визначення типу потужностей підприємства. Дізнались, які перші кроки потрібно зробити виробнику для введення на підприємстві вищезазначених норм. Потренувались теоретично впроваджувати норми та стандарти на різних видах підприємств.

пол

пол2

пол 3

Проект впроваджується Міжнародною благодійною організацією «Інформаційний центр «Зелене досьє» в партнерстві зі Спілкою Виробників Органічних Сертифікованих Продуктів «Органічна Україна» та ГО «Інститут дослідження адаптації законодавства.

Тренінг проводився спільно із Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України».

Проект впроваджується за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної Платформи Форуму Громадянського суспільства Східного Партнерства.