Насамперед, ознайомтеся із Законом України "Про благодійництво та благодійні організації".
При підготовці відповіді на Ваше запитання, фахівці НАСДСУ знайшли на Українському форумі благодійників статтю«Як створити благодійну організацію?» (
http://ufb.org.ua/sektor-blagodijnosti/blagodijni-organizacii/jak-stvoriti-blagodijnu-organizaciju.htm), яка може дати Вами привід задуматися. Цю статтю ми наводимо далі.
Так, є державна підтримка. З цих питань Ви можете отримати детальну інформацію в Мінагрополітики у Відділі розвитку сільськогосподарської кооперації та підприємництва Департамент науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій телефоном 044-278-56-10 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Надають таку підтримку й проекти міжнародної технічної допомоги. Наприклад, проект Агентства США з міжнародного розвитку. Детальніше тут http://www.agroinvest.org.ua.
Таким видом діяльності займається Міжнародна Благодійна Організація “Добробут громад” (колишня назва – МБФ "Хайфер Проджект Інтернешенл") - неурядова неприбуткова благодійна організація, що працює з сільськими громадами для покращення добробуту родин, піклуючись про довкілля, шляхом надання допомоги у вигляді тварин, рослин, знань, навичок, а також інших ресурсів бідним родинам для того, щоб допомогти їм відчути впевненість у своїх силах.
На сайті цієї організації http://www.heifer.org.ua Ви знайдете більш детальні інформацію.
Більше статей...
- Чи треба фермеру за дорадчі послуги платити?
- Нова редакція закону про сільськогосподарську кооперацію зобов’язує кооперативи мати правила внутрішньогосподарської діяльності. Чому про якісь правила записано аж в законі? Невже це такий важливий документ
- Читаю, що Україні дорадчі служби чомусь розвиваються дуже повільно? Може це штучно створені служби і вони нікому не потрібні? Чи є такі служби в інших країнах? Наприклад у країнах Європейського Союзу, куди Україна планує вступати?