22 серпня у м. Бердичів відбудеться тренінг під час якого обговорюватимуться можливості створення аграрних кооперативів в Україні. Сьогодні в усьому світі спостерігається тенденція до об’єднання дрібних виробників для кращого збуту та просування своєї продукції, а також доступу до фінансових ресурсів. Однак, якщо на аграрному ринку ЄС частка сільськогосподарських кооперативів складає 40-50%, а в окремих державах та секторах доходить до 70%, то в Україні ця цифра ледь досягає 1%.

Захід проводитиме Міжнародна благодійна організація «Інформаційний центр «Зелене досьє» у партнерстві з ВГО «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» та Бердичівською міською районною громадською організацією «Добра справа».

Де? м.Бердичів (місце уточнюється)

Коли? 22 серпня, початок о 10:00 (реєстрація з 09:30)

На тренінгу ми розберемося:

  • чи обмежує чинне законодавство діяльність кооперативів та які є пропозиції щодо його вдосконалення;
  • які перепони стоять на шляху розвитку кооперативів в Україні;
  • чи існує державна підтримка для кооперативів та як її отримати;
  • яким чином до кооперативів застосовуються вимоги до якості та безпечності виробництва сільськогосподарської продукції та продуктів харчування (система внутрішнього контролю);
  • які вимоги до створення переробного підприємства;
  • які вимоги висуває екологічне законодавство.

 

Ви також ознайомитесь з успішними прикладами кооперативів з України і світу та отримаєте додаткову інформацію про:

  • органічне виробництво та процес сертифікації на прикладі ягідного кооперативу,
  • додатковий стандарт якості та безпечності харчової продукції Global G.A.P., що застосовується до виробників овочів, ягід та фруктів.

Наприкінці тренінгу наші експерти дадуть практичні поради ініціативній групі, що планує заснувати кооператив з виробництва ягід та фруктів в Бердичівському районі. Протягом дії проекту експерти продовжать надаватимуть учасникам кооперативу практичні рекомендації і консультації.

Участь у тренінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації до 15 серпня 2018 р. за посиланням https://goo.gl/forms/zDFx40c03BvPaFen1. Кількість місць обмежена!

Учасники тренінгу забезпечуються матеріалами та харчуванням протягом тренінгу (обід та кава-паузи).

Проїзд та проживання не відшкодовуються.

1trainig 1 Berdychiv 22082018 announce 0012trainig 1 Berdychiv 22082018 announce 002

3trainig 1 Berdychiv 22082018 announce 003