НАСДСУ ПРИСУДЖЕНО ГРАН-ПРІ КОНКУРСУ ПРОЄКТІВ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ

Під Різдво Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України отримала чудовий подарунок (http://surl.li/ojqbk) - Гран-прі VІІ конкурсу найкращих проєктів у сфері освіти дорослих за впровадження проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни».

Мета проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів та ветеранок» (https://fsv.dorada.org.ua) - створення  та  підтримка  діяльності  системи  неформального  професійного  навчання  та дорадчого супроводу  для залучення ветеранів до фермерської діяльності насамперед, щодо створення та    розвитку  сімейних  фермерських  господарств,  а  також  їхнього  кооперування  (мережування)  для підвищення ефективності.

Цей проєкт став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує  IREX за підтримки Державного департаменту США.

Організатор конкурсу - Українська асоціація освіти дорослих (https://uaod.org.ua). Учасниками конкурсу стали провайдери освіти дорослих -  державні та недержавні установи, які працюють у сфері освіти дорослих або громадяни (ініціативна група громадян), з різних куточків країни. Серед членів журі Конкурсі представники Німецької асоціації освіти дорослих – Інститут міжнародного співробітництва DVV International (www.dvv-international.org.ua).

Щиро вдячність команді НАСДСУ, партнерам за роботу на підготовкою та реалізацією проєкту!

Особлива подяка учасникам Школи – Ветеранкам і Ветеранкам - за їхній внесок в захист рідної землі!

Щира вдячність журі Конкурсу за визнання!

Працюємо далі…

News

30.05.24

ЯК АГРАРІЯМ ТА СІЛЬСЬКИМ ГРОМАДАМ КИЇВЩИНИ ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЧЛЕНСТВА В ЄС

28 травня було проведно семінар «Аграрії та сільські громади: як підготуватися до членства в ЄС», метою якого було прискорити євроінтеграційні процеси, допомога українським сільським громадам та аграрному бізнесу краще підготуватися до членства в ЄС.

Read more

10.05.24

АГРАРІЇ ТА СІЛЬСЬКІ ГРОМАДИ: ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЧЛЕНСТВА В ЄС

Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації від імені організаторів запрошує до участі у семінарі «Аграрії та сільські громади: як підготуватися до членства в ЄС».

Read more
View all news