«Підвищення спроможності сільськогосподарських дорадчих служб щодо надання правової допомоги сільському населенню»

з 08 лютого 2016 року по 31 жовтня 2016 року

Банер Правова

Опис Проекту

Меморандум про співпрацю  щодо реалізації проекту «Підвищення спроможності сільськогосподарських дорадчих служб щодо надання правової допомоги сільському населенню»

Підписання Меморандуму у фотографіях

 

Програма семінару "Безоплатна правова допомога: навчання сільськогосподарських дорадників та державних службовців"

Презентації семінару "Безоплатна правова допомога: навчання сільськогосопдарських дорадників та державних службовців":

Семінар у фотографіях: 1 2

 Публікації про Проект та його заходи: 1 2 3 4 5 7 8

 

«Зміцнення спроможності Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України до аналізу економічної політики та відстоювання інтересів своїх членів, а також клієнтів – дрібних та середніх виробників сільськогосподарської продукції»

з 11 жовтня 2012 року до 28 лютого 2014 року

Мета: реалізація проекту здійснювалась з метою зміцнення спроможності Всеукраїнської громадської організації «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» (надалі НАСДСУ) та її членів – сільськогосподарських дорадчих служб, сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників до аналізу економічної політики, як на національному так і на місцевому рівнях, зокрема, в частині надання сільськогосподарських дорадчих послуг дрібним і середнім виробникам сільськогосподарської продукції та відстоювання інтересів членів НАСДСУ.

Проектом було визначено наступні завдання:

Завдання 1. Розробка плану розвитку (стратегії) сільськогосподарської дорадчої діяльності, а також плану розвитку (стратегії) НАСДСУ, як організації.

Завдання 2. Підготовка рекомендацій для місцевих влад щодо покращання місцевої політики в частині сільськогосподарської дорадчої діяльності.

Завдання 3. Створення каналів просування кращих практик діяльності сільськогосподарських дорадчих служб, лобіювання їхніх інтересів та інтересів їхніх клієнтів.

Завдання 4. Розширення клієнтської бази сільськогосподарських дорадчих служб, зокрема через об’єднану систему електронного консультування та обміну інформацією (електронний диспетчер дорадчих служб).

Завдання 5. Розробка моделі комунальної дорадчої служби.