Бізнес і територіальні громади

Всеукраїнська Асоціація ОТГ запрошує на вебінар на тему: «Бізнес і територіальні громади» в рамках реалізації Стратегії адвокації 2021-2025 ВАОТГ напрямку «Створені та належно функціонують сільськогосподарські кооперативи, фермерські господарства, індустріальні парки на територіях громад».

 

Коли? 31 жовтня 2023 року 11.00 – 13.00

 

Для кого? голови громад, заступники голів, старости, землевпорядники, керівники структурних підрозділів ОМС з питань сільського та економічного розвитку, місцеві фермери та підприємці.

 

Реєстрація за посиланням

 

Мета – стимулювання розвитку локального підприємництва у сільських громадах.

 

Під час вебінару розглянемо питання, а саме:

 

  • територіальні громади і фермери: як покращити співпрацю.
  • кооперативна дорога громади: від заготівлі молока до молокозаводу.
  • індустріальні парки: чому цього хочуть громади.
  • кластеризація локальної економіки.

 

Партнери:  Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України та ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників України».

 

Захід проводиться за підтримки Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) на базі Платформи «Сільський розвиток: земельні відносини» Всеукраїнської Асоціації ОТГ.

Новини

30.05.24

ЯК АГРАРІЯМ ТА СІЛЬСЬКИМ ГРОМАДАМ КИЇВЩИНИ ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЧЛЕНСТВА В ЄС

28 травня було проведно семінар «Аграрії та сільські громади: як підготуватися до членства в ЄС», метою якого було прискорити євроінтеграційні процеси, допомога українським сільським громадам та аграрному бізнесу краще підготуватися до членства в ЄС.

Читати далі

10.05.24

АГРАРІЇ ТА СІЛЬСЬКІ ГРОМАДИ: ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЧЛЕНСТВА В ЄС

Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації від імені організаторів запрошує до участі у семінарі «Аграрії та сільські громади: як підготуватися до членства в ЄС».

Читати далі
Переглянути всі новини