Проект «Молочарське дорадництво» реалізується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія),  www.qftp.org. 

 

 

 

Каталог надавачів дорадчих та консультаційних послуг у молочному секторі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Каталог аграрних ЗМІ в Україні

 

 

 

 

 

 

 

Каталог «Спеціалізовані об’єднання виробників та переробників молока в Україні»

 

 

 

 

 

 

 

Каталог виробників молока та молочної продукції

 

 

 

 

 

 

 

Все для створення молочарського кооперативу

 

 

 

 

 

 

Заходи

 

Вебінар «Презентація Каталогу надавачів дорадчих та консультаційних послуг у молочному секторі», 29.11.2022 р., Zoom-платформа. Програма, анонсПост-реліз події, презентації доповідачів.

 

«Стан молочної галузі та інструменти підтримки» (pdf, 2MB)Олена Дадус, заступниця директора Департаменту, начальниця управління тваринництва та племінної справи Департаменту аграрного розвитку Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Дорадництво та молочарство» (pptx, 0.4kB)Роман Корінець, директор НАСДСУ

Запис вебінару https://www.facebook.com/NAAASUkraine/videos/512179007609823

 

Вебінар "Молочарство в умовах війни: проблеми, тенденції, практики", 16.06.2022 р., Zoom-платформа. Анонс, програма.  Пост-реліз події, презентації доповідачів

 

Вебінар «Молочарство в умовах війни: живі історії», 23.06.2022 р., Zoom- платформа. Анонс, програма.| Пост-реліз події, презентації доповідачів

 

 

Цю сторінку було створено за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія). Відповідальність за зміст цієї публікації несе виключно автор(и). Точка зору автора(ів) не обов'язково відображає точку зору SECO, FiBL, SAFOSO AG, www.qftp.org.